Výsledky
2024-2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Dátum
Miesto
Podujatie
Naše výsl.
Výsl. na Swimrankings
Ofic. výsl.
6-7/4/2024
Skopje, MKD Multistretnutie mladších juniorov
6-7/4/2024
Žilina Medzinárodné majstrovstvá SR Masters
23/32024
Veľký Krtíš Banskobystrický plavecký pohár, 2. kolo
16/3/2023
Žilina Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní v bazéne
17/2/2024
Brezno Banskobystrický plavecký pohár, 1. kolo
15-17/122023
Šamorín Majstrovstvá SR Open a juniorov v krátkom bazéne
19-25/11/2023
Funchal, POR Majstrovstvá Európy Masters v krátkom bazéne
04/11/2023
Žiar nad Hronom Banskobystrický plavecký pohár, 5. kolo
20-22/10/2023
Šamorín Slovakia swimming cup
21-22/10/2023
Limassol, CYP Cyprus Open Masters


07/10/2023
Rimavská Sobota Banskobystrický plavecký pohár, 4. kolo
4-9/92023
Netanya, ISR Majstrovstvá Sveta Juniorov
24-28/7/2023
Maribor, SLO Európsky olympijský festival mládeže EYOF
4-9/7/2023
Belehrad, SRB Majstrovstvá Európy Juniorov
9-11/6/2023
Šamorín Majstrovstvá SR Open a juniorov
26-28/5/2023
Šamorín Veľká cena Slovenska
20-21/5/2023
Gliwice, POL V4 Olympic Hopes Meeting 2023
22/4/2023
Rimavská Sobota Banskobystrický plavecký pohár, 3. kolo
22-23/4/2023
Pardubice, CZE Mezinárodné mistrovství ČR Masters
15/4/2023
SOPRON, HUN III. Lover Kupa
4/3/2023
Palma de Mallorca, ESP Mallorca Open Masters
4/3/2023
Trenčín Medzinárodné majstrovstvá SR Masters
4/3/2023
Bratislava Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní v bazéne
14-17/12/2022
SOPRON, HUN I. SOPRON OPEN OLYMPIC QUALIFICATION EVENT
9-11/12/2022
Spišská Nová Ves Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne
3-4/12/2022
Praha, CZE Multistretnutie CECJM
27/11/2022
Banská Bystrica Banskobystrický plavecký pohár, 5. kolo
12-13/11/2022
Brno, CZE Velká cena Brna
15/10/2022
Rimavská Sobota Banskobystrický plavecký pohár, 4. kolo
1-2/10/2022
Wels, AUT 34. Oesterreichische Mastersmeisterschaften
24-25/9/2022
Bratislava Orca Children Cup 2. kolo
28/8-4/9/2022
Rím, ITA XVII European Masters Championships
18-19/6/2022
Žilina Medzinárodné majstrovstvá SR Masters
10-12/6/2022
Banská Bystrica Majstrovstvá SR starších a mladších žiakov
14/5/2022
Banská Bystrica Banskobystrický plavecký pohár, 3. kolo
1-3/4/2022
Šamorín Majstrovstvá SR žiakov v krátkom bazéne
26/3/2022
Brezno Banskobystrický plavecký pohár, 1. kolo
15-18/12/2021
GYÕR, HUN XV. GYÕR OPEN OLYMPIC QUALIFICATION EVENT
09-12/12/2021
Šamorín Majstrovstvá SR open a juniorov v krátkom bazéne
27-28/11/2021
Baja, HUN XVIII.HALÁSZLÉ KUPA ÚSZÓVERSENY
21/11/2021
Žilina Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti, 2.kolo
20/11/2021
Žilina Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti, 1.kolo
2-3/10/2021
Šamorín SPF Slovenský pohár družstiev a jednotlivcov
25-26/9/2021
Bratislava Orca Children Cup
18/9/2021
Štúrovo Super finále SP v DP
28/8/2021
Štúrovo Štúrovské stovky
24-25/7/2021
Bratislava CORCAVID TEST 2 - 2. kolo
16-18/7/2021
Belgrade (SRB) Central European Countries Meet
3/7/2021
Humenné Cena PK Humenné & MULLER TEXTILES Slovakia cup
18-20/6/2021
Šamorín Majstrovstvá SR starších a mladších žiakov
4-6/6/2021
Poprad Majstrovstvá SR juniorov a seniorov
6/6/2021
Brezno Kontrolné tréningové preteky

14-16/5/2021
Poprad V4 Olympic hopes
14-16/5/2021
Poprad Jarné kontrolné preteky 2021 PP - juniori a seniori
7-9/5/2021
Poprad Kontrolné preteky žiakov SSO a VSO 2021
30/4-2/5/2021
Šamorín Orca Cup
24-25/4/2021
Kyjev/Brovary, UKR
Multinations Youth Meet
9-11/4/2021
Šamorín Kontrolné preteky 2021 - mladší, starší žiaci a nádeje
5-7/3/2021
Šamorín Veľká cena Slovenska 2021
19-21/2/2021
Šamorín Kontrolné preteky 2021 - Juniori a seniori
18-20/12/2020
Šamorín Bublina kontrolné preteky
16-19/12/2020
GYÕR, HUN XIV. GYÕR OPEN
2020

Celkové vyhodnotenie Banskobystrického plaveckého pohára 2020


9-11/10/2020
Žilina Jarné cena Žiliny
2020

Celkové vyhodnotenie Slovenského pohára v diaľkovom plávaní


19/9/2020
Štúrovo 8. kolo Slovenského pohára v diaľkovom plávaní

12/9/2020
Liptovský Mikuláš FPD Slovenský pohár žiakov SSO
1/9/2020
Bratislava 7. kolo Slovenského pohára v diaľkovom plávaní

31/8/2020
Bratislava 6. kolo Slovenského pohára v diaľkovom plávaní

29/8/2020
Štúrovo
Štúrovské stovky
7/8/2020
Ľuboreč 3. kolo Slovenského pohára v diaľkovom plávaní

1/8/2020
Piešťany Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní

4/7/2020
Bratislava Corcavid test preteky
7/3/2020
Brezno Banskobystrický plavecký pohár, 2. kolo
1/3/2020
Žilina Jarné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti - dlhé trate
14/2/2020
Bratislava Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní v bazéne
8/2/2020
Banská Štiavnica Banskobystrický plavecký pohár, 1. kolo
7-9/2/2020
Bratislava Orca Children Cup

 

 

 

 

 

 

 

Termíny pretekov


Termínová listina Slovenskej plaveckej federácie pre rok 2024 na 1.polrok 2022